Zaświadczenia dot. balsamu do ciała

Przez lata otrzymaliśmy wiele osobistych poświadczeń na temat tego, jak nasz balsam pomógł innym ludziom. Teraz, gdy mamy całkiem nową stronę internetową, próbujemy zebrać te zaświadczenia. Jeśli chcesz się z nami podzielić swoim doświadczeniami, [link2post id=”47″]skontaktuj się z nami[/link2post].

UWAGA: WSZYSTKIE ZAŚWIADCZENIA ZAMIESZCZONE NA TEJ STRONIE DOTYCZĄ STOSOWANIA NASZEGO BALSAMU DO CIAŁA

Przejdź do określonego schorzenia:

Dziecięca i niemowlęca egzema

Egzema dziecięca

„Wow! Stosujemy ten krem u naszej 13 miesięcznej córeczki od pięciu dni i widać ogromną poprawę, od urodzenia ma egzemę na całym ciele, w związku z czym co tydzień przychodziła do nas z wizytą pielęgniarka, bo stan córki był tak zły. Żaden z kremów ani opatrunków zalecanych przez pielęgniarkę nie pomógł, więc kiedy moja szwagierka pokazała mi tę stronę internetową, musiałam kupić (krem) i wypróbować. Krem zastosowaliśmy po południu oraz nałożyliśmy na twarz i ręce przed snem. Gdy zbudziła się następnego ranka jej twarz była nadal czerwona i wysuszona, ale do 11, po kolejnym nałożeniu balsamu jej egzema całkowicie zniknęła. Byłam tak szczęśliwa, że prawie się rozpłakałam. Try dni po zrobieniu tych zdjęć, wygląda nawet lepiej- bardzo Wam dziękuję!”
Chantel, Auckland


Egzema niemowlęca

„Moja 8 miesięczna córka ma łagodną egzemę, ale występującą w wielu miejscach. Próbowaliśmy wszelkich kremów (wodnych, hydrokortyzonu, olejku alpha keri) ale nic nie pomagało. W zeszłym tygodniu zamówiłam u Was 15 g balsamu i jest wspaniale! Spróbowałam tylko w jednym miejscu (najgorsza plam jaką znalazłam- na jej nodze) i w ciągu trzech dni wyzdrowiała. Od teraz będę go nakładać na całe ciało. Załączone przez mnie zdjęcia zrobiłam przed, 24 godziny po zastosowaniu i trzy dni później. Bardzo dziękuję!”
Charlotte, Tauranga


Egzema niemowlęca

„Załączyłam zdjęcia wysypki na szyi mojej córki (lekarz nie był pewny, czy jest to również egzema) oraz egzemy na jej plecach przed i po zastosowaniu balsamu Pot of Gold. Wysypka na szyi ustąpiła po zaledwie dwóch dniach stosowania balsamu, pozostawiając po sobie jedynie niewielkie odbarwienie. Wysypka na plecach poprawia się z każdym dniem. Główną zaletą dla mnie jest fakt, że skóra już nie swędzi, co oznacza, że (dziecko) śpi dłużej- cudownie!
Jestem zaskoczona, jak szybko zaczął działać ten balsam i jak bardzo imponujące są wyniki jego działania. Jestem pewna, że egzema na jej plecach będzie ulegać dalszej poprawie; sądzę, że trwa top dłużej w związku z faktem, że córka przewraca się na plecy natychmiast po tym jak wetrę jej krem i wyciera większość z niego! Wspaniały produkt, dziękuję!”
Sarah i Evie Waiouru


Egzema niemowlęca

„Bardzo dziękuję za możliwość zakupu Pot of Gold. Zobaczenie jak egzema mojej 5 miesięcznej córki ulega poprawie w tak krótkim czasie, po tym jak wcześniej wypróbowaliśmy niezliczone kremy i balsamy, które nie podziałały, było jak dar od niebios. Jak widać na zdjęciach, zaczerwienie zniknęło, a poprawa zaczęła być widoczna po zaledwie 2 dniach. Nasz 4 letni syn miała egzemę, z której wyrósł w wieku 2 lat, ale gdy występowała, nie byliśmy w stanie kontrolować jej w takim stopniu, jak w przypadku naszej małej córeczki przy zastosowaniu Pot of Gold. Bardzo dziękuję.”
Blair i Hayley Porirua


Egzema niemowlęca
„Jeden z moich bliźniaków miał naprawdę okropną ciemieniuchę, która następnie przekształciła się w straszną wysypkę na jego buzi zdiagnozowaną przez lekarza jako trądzik niemowlęcy. Moja położna opowiedziała mi o Pot of Gold i zamówiłam próbkę, którą dostarczono następnego dnia. Od razu zaczęłam ją stosować i zauważyłam poprawę, po trzech dniach poprawa była znaczącą, a po tygodniu wszystko zniknęło. U mojego drugiego syna zaczęły się pojawiać łagodne wykwity trądzikowe na twarzy, więc również u niego zaczęłam stosować balsam. Moje dziecko znów wygląda pięknie i ma czystą skórę. Dziękuję bardzo!”
Claire Christchurch


Egzema niemowlęca

„U mojej 9 miesięcznej córki rozwinęła się egzema; jej skóra zawsze była wrażliwa i skłonna do wysuszenia, ale stan się pogarszał. W najgorszym momencie była czerwona, nabrzmiała i nierówna, a w dotyku- bardzo sucha. Większość ciała tak wyglądała. Na szczęście nie doszło do etapu swędzenia, ale wszystko zmierzało w tym kierunku. W trakcie szukania w internecie naturalnych środków na egzemę trafiłam na Pot of Gold. Po upływie niespełna tygodnia stan jej skóry uległ znacznej poprawie; zaczerwienienie i nierówności zniknęły oraz nie było wyprysków. Jej skóra była miękka i cudowna w dotyku. Teraz, gdy stosujemy go cały czas, jej egzema właściwie zniknęła, a wszelkie zaczerwienia można z łatwością zlikwidować przy użyciu tego balsamu. Bardzo cieszę się, że jest to bezpieczny i naturalny produkt, gdyż nigdy nie nałożyłabym na jej buzię substancji chemicznych czy sterydów. Bardzo dziękuję. Będę go wszystkim polecać!”
Jessica Kaiwaka


Egzema niemowlęca

„Określenie „poświadczenie” brzmi jakby było wymuszone. To nie jest poświadczenie, tylko fakt, że chcę, aby jak najwięcej ludzi dowiedziało się, ile korzyści daje ten niezwykły produkt. Moja 7 miesięczna córka miała nawracającą egzemę na twarzy przez 4 miesiące- wypróbowaliśmy wszystko! Jedyna poprawa jaką zauważyliśmy nastąpiła, gdy w przypływie desperacji zastosowaliśmy krem ze sterydem. Nawet wtedy, po dwóch dniach egzema powróciła. Te zdjęcia pokazują zadziwiającą zmianę wyglądu jej skóry po zaledwie dwóch aplikacjach w czasie 12 godzin! Dalej stosowaliśmy produkt przez kolejne 3 dni. W ogóle nie ma śladu po egzemie! W rzeczywistości, teraz ma najpiękniejszą skórę! Zaczęłam używać produktu na każde możliwe miejsce. Świetnie nadaje się również na swędzące ukąszenia. Bardzo dziękuję producentom tego wspaniałego produktu, bo uratowaliście nas od prawdopodobnego stosowania sterydów przez wiele lat.”
Regan Auckland


Egzema niemowlęca

„Wow, cóż mogę powiedzieć? To jest niesamowity produkt! Nadałam mu nową nazwę: „cud w słoiku”. Odebrałam go wczoraj rano, ale już do ostatniego wieczora zauważyłam ogromną poprawę stanu egzemy u mojego synka, a dziś rano obudził się bez choćby jednej czerwonej, nierównej, wysuszonej plamy na buzi, z którymi budził się każdego ranka. Absolutnie zadziwiające, bardzo Wam dziękuję.”
Katie S Auckland


Egzema niemowlęca

„Zaczęłam stosować Pot of Gold u mojej córki cierpiącej na egzemę 10 dni temu i już widać ogromną poprawę. Jej skóra wygląda i jest w dotyku znacznie zdrowsza oraz nie wygląda na obolałą. Wielkie dzięki!”
Linda Laingholm, Auckland


Egzema niemowlęca

„Chciałam tylko przekazać serdeczne podziękowania za ten zadziwiający produkt! Moje 6 miesięczne dziecko miało egzemę na twarzy, szyi i górnej części klatki piersiowej, a leki zazwyczaj przepisywane w takich przypadkach w ogóle nie pomagały. Po zaledwie 1 dniu stosowania balsamu Pot of Gold jego skóra nabrała lepszego wyglądu, a teraz po upływie tygodnia, egzema CAŁKOWICIE zniknęła! Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Stosowałam preparat także na kilka bardzo suchych punktów na mojej skórze, na które wypróbowałam wcześniej wszystkie dostępne rodzaje kremów, a stan tych miejsc uległ niemal natychmiastowej poprawie! Wielkie dzięki.”
Bronwyn Brooker Timaru


Egzema niemowlęca

„Dziękuję bardzo. Mój synek ma egzemę, a w ciągu 3 dni skóra w zgięciach kolan przestała być tkliwa, a skóra rąk wygoiła się i nie jest sucha i chropowata, skóra na brzucha prawie całkiem się wygoiła, więc nie budzi się i nie drapie w środku nocy.”
Tracy Henderson Christchurch


Egzema dziecięca

„Pomyślałam, że dam mu szansę po tym , jak usłyszałam od kogoś, kto kupił ten produkt, że bardzo pomaga ( nie kupiłabym go tylko dzięki zabiegom marketingowym). Z tego, co mówiła, po około 3 dniach skóra zaczęła zdrowieć, więc byłam zszokowana, że skóra mojego synka prawie całkowicie wyzdrowiała w 2-3 dni, co jest bardzo dobrym wynikiem w porównaniu z kremami przepisanymi przez lekarza, które czasem w ogóle nie działały. Tak więc, macie świetny produkt i mam nadzieję, że podbijecie nim świat.”
Marisa Trevena Fielding

Egzema dziecięca

“Ten balsam jest niesamowity, skóra mojego syna wygląda najlepiej od długiego czasu. Szkoda, ze nie zrobiłam mu zdjęć „przed” i „po”! Zdecydowanie powinniście sprzedawać go na całym świecie i wprowadzić do sprzedaży w aptekach. Nigdy nie przypuszczałabym, że wpisanie hasła „egzema” na stronie TradeMe zaowocuje znalezieniem produktu, który działa!”
Alice Tapp, Escape Beauty Therapy Wellington

Egzema niemowlęca

“Wow, cóż za niesamowity produkt! Wypróbowałam każdego możliwego kremu, aby złagodzić wysypkę/ egzemę na skórze mojego synka, która stała się zaogniona i nic nie było w stanie pomóc mu nawet w najmniejszym stopniu jak to! N ie mogę w to uwierzyć, po stosowaniu balsamu przez zaledwie 1 dzień, problem niemal zniknął. Marzenie się ziściło, koniec z zakupami i marnowaniem pieniędzy na na bezużyteczne balsamy. Mój mąż jest oszołomiony!”
Kim Bayes Hibiscus coast


Egzema dziecięca

“Balsam naprawdę sprawdził się w przypadku mojej córki. Ostatnio przeprowadziliśmy się z Samoa i zanim przyjechaliśmy jej skóra była ładna i gładka. Niestety, z powodu zmiany pogody, zdiagnozowano u niej egzemę i próbowaliśmy wszystkiego, aby jej pomóc. Kupiłam wszystkie rodzaje środków nawilżających, mydeł, olejków do kąpieli i kremów i próbowałam coś zrobić, aby jej przeszło, ale niestety nie udawało się to. Kilka tygodni temu surfowałam po internecie szukając innych leków i trafiłam na Wasz produkt. Zamówiłam próbkę i na szczęście okazało się, że działa na jej skórę po stosowaniu go przez czas krótszy niż tydzień. Teraz, po dwóch tygodniach, jej egzema zniknęła całkowicie i wreszcie dobrze sypia w nocy, bo się nie drapie przez cały czas. Jej skóra wygląda ładnie i jest gładka, a ja jestem bardzo zadowolona z efektów.”
Sylveria Andersen Clendon

Egzema dziecięca

„Pot of Gold to właśnie to, bardzo Wam dziękuję! Z pewnością będę go dalej kupować. Egzema mojego syna zniknęła w ciągu dwóch dni, co jest zadziwiające, bo nic, co dostałam od lekarza, nigdy nie przyniosło takich efektów. Ma Te Atua!”
Nowa Zelandia

Egzema niemowlęca

„Próbowałam wszystkiego, aby wyleczyć egzemę u mojego dziecka i wiem, że na skuteczność składa się wiele czynników, ale wszystko, czego chciałam, to krem, który chroniłby i leczył- i znalazłam go! Pot of Gold to prawdziwy cud i żałuję, że tak wielu ludzi ulega z łatwością pokusie stosowania produktów pełnych chemikaliów, takich jak każdy produkt, który możemy znaleźć w aptece. Dziękuję Woody’emu i jego rodzinie. Jesteście cudowni.”
Sarah Curro Victoria Australia

Egzema dziecięca

„Mój 4 letni wnuk ma egzemę na rękach, po wewnętrznej stronie łokcia od czasów niemowlęctwa. Ciągle ją drapie, szczególnie przez sen, więc jest zawsze zaczerwieniona i podrażniona. Każdego roku ulegała stopniowemu pogorszeniu, aż do momentu, kiedy zaczęła często krwawić. Poza tym, wydawało się, że rozprzestrzenia się na ramiona i plecy, co również powodowało znaczne swędzenie. Moja córka próbowała wszelkich leków, poszukiwała profesjonalnej pomocy, nic nie działało. Podczas tegorocznych wakacji w Nowej Zelandii mieliśmy szczęście trafić na balsam Pot of Gold. W ciągu paru dni podrażnienie i ból zniknęły, a przed końcem naszych 4 dniowych wakacji, jedyne co pozostało to ledwie widoczne plamy. Wielki cud. Polecam go wszystkim i żałuję, że nie ma go w sprzedaży w Australii.”
Australia

Egzema niemowlęca

„Powiedziano mi bardzo wiele na temat egzemy mojego dziecka oraz na temat tego, czego powinnam bądź nie powinnam używać. Po zakupie Waszego produktu od Woody’ego w Christonchurch, egzema zniknęła w nieco ponad siedem dni. To fantastyczny prezent, którym obdarzyliście nasze dziecko, poza tym jest świetny także na odparzenia pieluszkowe. Dziękuję.”
Szczęśliwa matka i jej dziecko Riccarton, Christchurch

Egzema niemowlęca

„Egzema mojego dziecka była tak straszna wokół szyi, że wyglądało to jak gdyby miała gruby, sączący się, czerwony naszyjnik. Lekarz przepisał wszystkie rodzaje preparatów, które tylko pogarszały sprawę. Szczerze mówiąc, stosowałam ten produkt u swojego dziecka przez trzy dni i problem zniknął na moich oczach niemal całkowicie. Ten krem jest zadziwiająco dobry, a ja jestem niezmiernie wdzięczna, gdyż wreszcie znalazłam coś, co działa na moje dziecko. Będę wszystkim opowiadać o Pot of Gold. Dziękuję!”
Kylie Wilson Hamilton

Rogowacenie


Rogowacenie (znane również jako choroba Dariera)

„Moja córka od 7 lat cierpi na rogowacenie (znaną także jako choroba Dariera), która straszliwie swędzi przez całą dobę, cały czas. W przeciągu siedmiu lat, byliśmy u wielu lekarzy, a wszyscy spośród nich przepisywali leki sterydowe oraz tabletki przeciwhistaminowe, wszystkie bez żadnego pożytku. Rozpaczliwie poszukiwaliśmy czegoś, co pomoże i wierzę, że wreszcie to znaleźliśmy. Już nie wydrapuje sobie ran w skórze, a istniejące zostały wyleczone. Wierzymy, że kolejnym krokiem będzie zmniejszenie blizn poprzez stosowanie Pot of Gold- jak dotąd zapowiada się dobrze! Z radością przekazujemy, że mogliśmy zabrać naszą córkę na zakupy po strój, gdyż wróciła jej wystarczająca pewność siebie i znów chce pływać. Nie potrafię wyrazić stosownych podziękowań za to, że daliście jej nowe życie, a w zamian wszystkim polecam wasz produkt.”
D Cornelissen Te Awamutu

Łuszczyca

„Mam 35 lat i cierpię z powodu łuszczycy na głowie od około roku, co pozostawiło czerwone, swędzące łyse plamy i zniszczyło moją samoocenę. Od pierwszej próby zastosowania Pot of Gold zaledwie raz w ciągu doby na noc, w czasie zaledwie 4 dni problem niemal całkowicie zniknął. Żaden inny lek nie uzyskał tak zadziwiających rezultatów w tak krótkim czasie. Teraz próbuję stosować go jako środek do nawilżania twarzy oraz podeszwy stóp, które od czasu do czasu okropnie pękają, i po zaledwie 2 dniach odnotowuję te same szybkie skutki działania. Z całą pewnością nie rozstanę się ze swoim Pot of Gold. Dziękuję bardzo za ten wspaniały produkt i z radością polecę go każdemu do wypróbowania.”
Robyn, Palmerston North

„Mam 48 lat i cierpię z powodu łuszczycy od czasu, gdy byłam nastolatką. Na szczęście występuje tylko na łokciach i kolanach, ale i tak wygląda okropnie. Moja skóra stała się znacznie cieńsza przez wiele lat stosowania wszelkiego rodzaju kremów. Właśnie zamówiłam po raz drugi większy słoik, ponieważ produkt jest tak dobry. Pot of Gold powoduje złagodzenie swędzenia, a skóra zamiast zaczerwieniona staje się biała. Dziękuję, to wspaniały produkt.”
Liz Clarks Beach Auckland

„Od 12 lat mam okropnie swędzące i nie dające wytchnienia plamy, na których występuje łuszczyca, na nogach, a pełna świadomość tego faktu powoduje, że nigdy nie ubrałabym krótkich spodenek bądź sukienek. Swędzenie budziło mnie w nocy i drapałam się do krwi- to było naprawdę okropne. W ciągu tych lat próbowałam typowych kremów sterydowych oraz wielu balsamów i preparatów, ale żaden z nich nie był skuteczny. Kupiłam balsam do ciała Pot of Gold, stosowałam go 2 razy dziennie, i WOW, jestem pod wrażeniem! Moja łuszczyca nigdy nie wyglądała lepiej niż teraz, a 90% choroby zniknęło! W związku z tym, że ma świetną cenę, poleciłabym go każdej osobie chorującej na łuszczycę- nie masz nic do stracenia, a możesz wiele zyskać.”
Kim Manawatu

„Mam łuszczycę wielkości monety 50 centowej na nodze. Nakładałam leczniczy naturalny balsam Pot of Gold dwa razy dziennie, rano i wieczorem przez 5 dni. Ponownie zastosowałam maść po siedmiu dniach, rano i wieczorem, i z radością stwierdzam, że po 6 miesiącach łuszczyca już nie powróciła.”
D J Taylor Whangaporoa Wybrzeże Hibiscus

„Pot of Gold to wspaniały produkt dla każdego problemu związanego z wysuszeniem skóry, szczególnie z łuszczycą. Stosowanie go w moim przypadku zakończyło się ogromnym sukcesem.”
Elaine Garnett Whangaporoa Wybrzeże Hibiscus

Egzema i łuszczyca

„Mam łuszczycę i egzemę na twarzy od wielu lat i wypróbowałem wielu produktów. Bez względu na to, co stosowałem, działało to przez krótki czas, a potem ulegało ponownemu pogorszeniu, ponieważ mam wrażliwą skórę. Chodziłem do dermatologów, którzy tylko potwierdzili moje schorzenie i zalecali opalanie się ( co nie jest łatwe w Irlandii), wystawili ogromne rachunki i odesłali z powrotem do domu. W Christonchurch poznałem Woody’ego podczas urlopu i choć byłem sceptyczny zacząłem stosować produkt myśląc, że na pewno mi nie zaszkodzi. Jedyne co mogę teraz powiedzieć, to że faktycznie podziałał oraz to, że jestem wdzięczny.”
John McCarthy Irlandia

Egzema

„Moja skóra jest podrażniona pod wpływem czynników chemicznych i cierpię z tego powodu od prawie dwóch lat. Na mojej skórze pojawiają się małe pęcherze, a potem zaczyna bardzo swędzieć, by wreszcie spowodować znaczne wysuszenie skóry, która zaczyna się łuszczyć. Jedyne chore miejsce to dłonie, i tak- to może być bardzo zawstydzające. Pot of Gold kupiłam po tym, jak lekarze, dermatolodzy i specjaliści naturopaci nie znaleźli sposobu, aby mi ulżyć. Chciałam zrobić zdjęcia, zaraz po zakupie produktu, ale podekscytowana od razu nałożyłam krem, myśląc, że i tak zdążę jeszcze je zrobić, jednak swędzenie i zaczerwienienie zniknęły po kilku minutach. Moje objawy nawracają cyklicznie, ale po zastosowaniu Pot of Gold po raz pierwszy są mniej widoczne, a po jednym dniu stają się przeszłością.”
Danni Eggeling Haast

„Mam egzemę na obydwóch rękach, pojawiającą się na skutek podrażnienia ich przez wełnę, która jest w składzie zimowych ubrań. Moje nogi także są bardzo wysuszone i jeśli użyję czegoś innego niż olejek mineralny, skóra pęka i krwawi bez względu na ilość zastosowanego środka nawilżającego. Teraz używam Pot of Gold zarówno na nogi jak i ręce i krwawienie oraz pękanie ustąpiło.
Co jeszcze bardziej zadziwiające, po raz drugi robiłam sobie dziurkę w pępku, ponieważ po pierwszej wystąpiły komplikacje. Sączyła się i krwawiła nawet kilka miesięcy później. Stosowałam olejek Bio, ale było jeszcze gorzej. Stosuję teraz Pot of Gold i dziurka nie tylko przestała krwawić, ale całkowicie się zagoiła. Pot of Gold pomógł również wyleczyć wewnętrzną stronę mojego nadgarstka, który był ciągle podrażniony, bo pocierałam nim o biurko i ubrania. Teraz goi się naprawdę dobrze. Pot of Gold można stosować wszędzie i na każdy problem. Jeszcze nie próbowałam go na moich zwierzętach, ale z pewnością to zrobię!”
Bevan Chuang Auckland

„Uwielbiam Wasz produkt. Po zaledwie jednej nocy zauważyłam znaczną poprawę, jeśli chodzi o egzemę mojego syna. Dziękuję bardzo. Po stosowaniu tak wielu drogich produktów, które nie działały jestem niezwykle zadowolona, że kupiłam Pot of Gold.”
Diane Edwards Auckland

Krem wielofunkcyjny

„Fantastyczny środek! Miałem go tylko przez tydzień ale szybko wyleczył pryszcze, oparzenia od słońca i ciemieniuchę u dziecka – nie mogę w to uwierzyć. To niesamowite, muszę dokupić jeszcze trochę! Polecam ten produkt komukolwiek na cokolwiek! To naprawdę niesamowite!”
Melissa Johnson
Motueka

Ukąszenia owadów

„Chciałem tylko poinformować Was, że używałem wcześniej Waszego balsamu na skórę ”Pot of Gold” na ukąszenia owadów, zwłaszcza na ukąszenia much (piaskowych) i działa cudownie. Swędzenie ustaje natychmiastowo i wydaje się, że następuje jakaś przerwa w skutkach ugryzienia. Kiedyś drapałem się przez tygodnie, a miejsca ukąszeń pozostawały podrażnione, lecz teraz nie ma już śladu ugryzienia po pierwszym dniu.
Zamawiam 50 gramowy pojemnik aby wysłać go moim synom w Stanach Zjednoczonych. Pojemnik tej wielkości jest tak praktyczny, ponieważ można go zawsze mieć przy sobie kiedykolwiek jest się na zewnątrz i dlatego mieć zawsze kuracje przy sobie. Jeszcze raz chciałbym podziękować za świetny produkt!
A. Warren
Kaikoura

Wysypka od pieluszek i oparzenia od moczu

„Moje dziecko ma jakieś podrażnienia skóry, o których lekarze powiedzieli, że są to podrażnienia od pieluszek. Próbowałam wielu kremów antyseptycznych, kremów przeciw wysypce od pieluszek i wydałam setki dolarów, lecz nic nie sprawdziło się u mojego dziecka. Na szczęście wtedy zobaczyłam w sprzedaży „Pot of Gold” na „TradeMe” i pomyślałam o jego kupnie. To było niesamowite zobaczyć, jak to zadziałało i pokazało swą siłę już w ciągu dwóch dni, a w ciągu tygodnia skóra mojego dziecka była po prostu doskonała. Ten produkt jest niesamowity. Szczerze mówiąc, wypróbuj go a będziesz zachwycony.”
Ashish Maharaj
Auckland

Wrażliwa skóra i egzema

„Mam bardzo wrażliwą skórę i stwierdziłam, że reaguje na wiele płynów i produktów. Cierpię również na egzemę, więc możecie sobie wyobrazić moją radość, gdy zobaczyłam poprawę na skórze już po jednym dniu! Teraz to już trzeci dzień i poprawa nadal postępuje. Ten produkt jest fantastyczny i bardzo go innym polecam!”
Maria
Nowa Zelandia

Wysypka od potu i gorąca oraz egzema

„Uważam to za znakomity środek na egzemę mojego syna. Skutecznością bije kremy sterydowe za każdym razem i jest znacznie lepszy niż kremy 3B na wysypkę od potu i gorąca. Tak, to już koniec bezsennych nocy dla mnie i takie miłe dla skóry naszego dziecka”
Nowa Zelandia

Opryszczka wargi i ból stóp

„Otrzymałem mały słoiczek testowy z waszego stoiska w Centrum Sztuki w Christchurch. Wracając do domu poprosiłam swojego męża, aby położył maść na swoja opryszczkę, co zrobił od razu, ponieważ akurat pojawiła mu się wtedy opryszczka i tak mogliśmy wypróbować ten środek. Użył go trzy lub cztery razy następnego dnia i do końca dnia opryszczka zniknęła. Z pewnością nigdy nie mieliśmy tego typu rezultatu po zastosowaniu Zovirax-u”
Naomi Knox
Christchurch

„Osobiście uważam, że „Pot of Gold” jest fantastyczny nie tylko na oparzenia, które miałem na swojej ręce ze względu na tatuaż z henny lecz używałem go również na swoje usta ze względu na spękane wargi i opryszczkę. „Pot of Gold” jest bardzo prosty w użyciu, a stosowanie go na usta dawało niesamowity efekt. Miał tę samą jakość co kosztowne kremy na wargi, te które maja wszystkie syntetyczne smaki i zapachy. Od czasu użycia „Pot of Gold” nie miałem już więcej opryszczki tak wiec mogę całkowicie polecić ten środek innych chorym.
Colleoni Elvey and Mark Cattle
New Plymouth

„Kupiłem słoiczek testowy w marcu w Markecie „Hokitika” w trakcie „Festiwalu Naturalnej Żywności ” (Wild Food Festival). Nie mam żadnych inspirujących fotografii dla Was, ale mogę powiedzieć, że jest to pierwszy produkt, jaki znalazłem, który zatrzymuje opryszczkę w trakcie jej postępowania bez uszkadzania moich warg! Jestem wyczerpany wydobywaniem każdej ilości pozostającej w moim małym testowym opakowaniu i nie mogę się doczekać, kiedy dostane drugie opakowanie mojego „Pot of Gold”. Jestem również zachwycony, że znalazłem naturalny produkt, któremu mogę zaufać że nie zaszkodzi a pomoże. Dziękuję!”
Miranda Hill Anderson
Cromwell

„Właśnie patrzyłem się na mój „Pot of Gold” dzisiejszego ranka i zastanawiałem się w jaki sposób dostanę nowe opakowanie, gdy to już się skończy. Od kiedy go kupiłem, używałem go na imponujący wachlarz dolegliwości, począwszy od opryszczki, a skończywszy na bólu stóp, i muszę powiedzieć, że był wszystkim co twój ojciec powiedział, że nim jest. Kiedy opuszczałem Fidżi, aby powrócić do Wielkiej Brytanii miałem podrażnienia między palcami u nóg, z powodu przebywania w wodzie przez zbyt długi czas. W rzeczywistości było to na tyle bolesne, że chodzenie stało się bardzo niewygodne, przez cały lot używałem swojego „Pot of Gold” i kiedy już byłem w Wielkiej Brytanii moje podrażnienia były już całkiem wyleczone, a moja opryszczka zniknęła po pięciu dniach – to jak magia! Dziękuję!
Jackie
Hrabstwo Gloucester – Wielka Brytania

Trądzik i przebarwienia twarzy

Przebarwienia twarzy
Nigdy nie podziękuję Wam wystarczająco za dostarczenie mi tego kremu – to jak cud z nieba. Wasz „Pot of Gold” jest niesamowity, powinniście nazwać go „cudem cudów”. Gdy otrzymałam swój „Pot of Gold” byłam nieco sceptyczna, tak jak zwykle bywam gdyż leży to w mojej naturze. Myłam swoja twarz i nakładałam swój krem na twarz każdego ranka i wieczora przez ostatnie sześć dni, czasem nawet trzykrotnie, to niesamowite nawet po trzech dniach mogłam zobaczyć blakniecie chemicznego peelingu i nie było to takie dramatyczne. Oparzenia, które miałam po chemicznym peelingu pozostawiły mnie w niepewności, wstydzie i poczuciu, że nie jestem ładna (lecz mój „Pot of Gold”, tak to zmieniło moje życie). Nie korzystałam z żadnych innych kremów poza tym. Moja rodzina jest zachwycona wynikami, zwłaszcza po tak krótkim czasie. Pozostało mi jeszcze trochę blizn, ale jestem pewna że po jakimś czasie mój Pot of Gold zdoła ich się pozbyć, myślę że minęło tylko sześć dni i prawie wszystkie całkowicie zniknęły.
Załączyłam zdjęcia przed i po użyciu środka, ostatnie pięć to ostatnie które zrobiłam (przed kilkoma godzinami) widać różnice z blaknięciem, gojeniem się i ogólna różnica.
Dziękuję Ci James, słowa nie mogą wyrazić jak bardzo Cie doceniam i to ,że Twój krem pojawił się w moim życiu. Ciebie i Twoich najbliższych w krem do mojego życia
Debra Hill
Auckland

„Jedno słowo – niesamowite! Spotkałam Woodiego na pokazie w New Plymouth dwa tygodnie temu i był on zdesperowany aby poradzić coś na trądzik na mojej twarzy. Po dwóch dniach mogłam już zobaczyć znaczącą poprawę i ludzie komentowali to jak dobrze wygląda moja skora! Cierpiałam również z powodu spękanych warg i zmieniło to się z nocy na dzień. Naprawdę nie wiem jak mam Ci dziękować za polecenie mi tego produktu – mówię wszystkim których znam o tym wiem i nigdy nie zamierzam być w sytuacji w której bym go nie miała!”
Jane Roberts
Wellington

Blizny na twarzy

„Mam alergię pokarmową co powoduje, że na skórze mojej twarzy występują czerwone, swędzące nieuporządkowane pryszcze. Po takim ataku kończy to się czerwonymi bliznami na mojej twarzy. „Pot of Gold” to jedyna maść / krem, której używałam i pozbyłam się blizn. To zdarza się gdy zjem za dużo ziemniaków i za dużo chleba. Używam „Pot of Gold” od około dwóch lat i nie lobię jak mi się kończy. Jest również doskonały na tyłeczki moich wnuczków.”
Jane Hay
Kawerau

„Pot of Gold jest niesamowity. W mojej pierwszej wypowiedzi wyjaśniłam, że miałam czerwona tkankę blizn od strasznych wysypek powodowanych moim uczuleniem na jedzenie. Była ona jasno czerwona, blisko moich ust i mojej brody idąc do góry w kierunku mojego nosa. Cóż, w ciągu kilku dni mogłam już zobaczyć różnice, a następnie po około dwóch tygodniach stosowania kremu rano i wieczorem czerwonej tkanki blizny już nie było. Używam go teraz rano, zmieszany z moim kremem organicznym, a wieczorem samego po oczyszczeniu mojej twarzy. Moja skóra nigdy nie wyglądała lepiej. Mam prawie 55 lat a moja kosmetyczka powiedziała mi, że skóra na mojej twarzy wygląda jakbym miała 35 lat, tak że musiała to być ogromna poprawa. Dziękuje i pozostaje z wyrazami szacunku.”
Jane Hay
Kawerau

Wysypka po goleniu

„Myślałem, że żartujesz kiedy powiedziałeś, że to położy kres mojej wysypce po goleniu, ale miałeś rację, nie mam jej już po dwóch zastosowaniach „Pot of Gold”. Co do wielu innych zastosowań, muszę Wam powiedzieć chłopaki, że liczycie sobie za mało. Genialne, z pewnością kupie więcej „.
Ryan
Nowa Zelandia

Rak skóry

„Przejeżdżałem przez Christchurch w drodze na wakacje do Australii i kupiłem troszkę waszego cudownego kremu. Miałem raka skóry na czole, które stawał się zbyt duży aby go wypalić i miałem zaplanowany zabieg chirurgiczny jego usunięcia po powrocie do domu, lecz dzięki zastosowaniu codziennie waszego „Pot of Gold”, w ciągu trzech tygodni rak przeszedł, a skóra w okolicy była jasna. To naprawdę niesamowity produkt!
Nowa Zelandia

Uniwersalny do pielęgnacji skóry

„Dostałam niedawno jedna z waszych darmowych próbek i chciałam poinformować was, że jestem zachwycona wynikami. Miałam plamy, czerwona wysypkę / trądzik na mojej twarzy zaraz w okolicach mojego nosa przez całe miesiące i nic się nie zmieniało mimo, że próbowałam jej się pozbyć. W ciągu kilku dni stosowania waszego balsamu trądzik się zmniejszył – nie całkowicie, ale jest o 90% lepiej niż wcześniej. Uważam również, że balsam jest doskonały dla pozbycia się wyprysków. Dziękuję bardzo. ”
Sandra Devlin
Auckland

„Jestem z Nowego Jorku, mam 60 lat, i podczas mojej wizyty w Christchurch, w Nowej Zelandii, moja rodzina i ja spotkaliśmy Woodiego Crow, który sprzedawał balsam do skóry „Pot of Gold”. Wyglądał na zrobiony z dobrych i czystych składników (pokazał nam próbki, które miał na ręce: wosk pszczeli, jakiś rodzaj żywicy z Nowa Zelandii i olej palmowy), więc postanowiłem go wypróbować. Właśnie mija trzy tygodnie jak stosuję ten balsam na swoją twarz każdego wieczora przed pójściem spać i od pierwszej nocy używania jego aż po dzisiaj czuje, że moja skora robi się gładsza, bardziej napięta, zdrowsza i z lepszym zabarwieniem. Czuję, że w końcu robie coś dobrego dla mojej skóry. Zamiast kładzionych chemikaliów na moja twarz, balsam jest absorbowany przez skóre, odżywiając ja zdrowymi składnikami które dają odczucie, że są czyste i nie takie tłuste. Kocham to! (zdaje sobie sprawę z tego również, że jest to uniwersalny balsam na oparzenia od słońca, różnego rodzaju wysypki itp i wszystko dla domowego użytku i wielu rożnych potrzeb) James, mam nadzieję, że to wszystko pomoże, to wszystko prawda!
Gail Healy
Nowy Jork

Zwierzęta domowe

„To jest wspaniały środek, użyłem go na swoim psu. Zapłaciliśmy setki dolarów weterynarzowi aby przyniósł mu trochę ulgi w jego problemach ze skórą. Po jednym tygodniu stosowania zauważyłem różnicę. Zakażona skóra o powierzchni 50-cio centówki była znacznie mniej podrażniona. Po następnym tygodniu stosowania, infekcja była już jedną czwartą swojej wcześniejszej powierzchni, włosy odrastają, a pies jest znacznie bardziej szczęśliwy. Od chwili kiedy nakładam maść nie ugryzł mnie, a gdy widzi mnie z maścią przewraca się abym mógł go wysmarować. Naprawdę bardzo dziękuję, to również pomogło moim zranionym palcom! Zdecydowanie polecam.”
Nowa Zelandia

Krótkie referencje

“Odkryłam, że Pot of Gold to świetny środek leczniczy na skaleczenia i poparzenia słoneczne, suchą skórę i wysypki w każdym miejscu cała.”
Carol Turner Te Awamutu

“To naprawdę świetny produkt! Mój syn ma ciągle przesuszone usta, a zastosowanie tego produktu wieczorem przed pójściem spać całkiem rozwiązało ten problem! Bardzo dziękuję!”
Nowa Zelandia

“Wow jestem pod wrażeniem. Tylko 3 dni stosowania Pot of Gold na moją skórę sprawiły, że problemy z nią zniknęły po sześciu miesiącach cierpień. Będę go dalej kupować. Dziękuję.”
Nowa Zelandia

“cudowny balsam. Egzema mojego dziecka schodzi powoli, zapisany krem nie sprawdził się. Działa także na moją egzemę. Spróbowanie tego balsamu było bardzo dobrą decyzją.”
Nowa Zelandia

“Kupiłam troszkę Pot of Gold, bez którego po prostu by mnie nie było. Zadziwiający i doskonały produkt, za który bardzo dziękuję. Pomógł moim strasznie spękanym stopom oraz bliznom pooperacyjnym. Jeszcze raz wielkie dzięki i tak trzymać.”
Wendy Nowa Zelandia

„To jest absolutnie niesamowity produkt! W związku z tym, że mam 2 dzieci cierpiących z powodu egzemy, próbowałam wielu rzeczy, ale ten balsam jest lepszy. Dokonam ponownych zakupów.”
Nowa Zelandia

„Dziękuję! Przed zastosowaniem zrobiłam zdjęcia i po zaledwie kilku dniach widać OGROMNĄ różnicę! Z pewnością kupimy więcej.”
Nowa Zelandia

„To jest świetny produkt. Stosuję go 4-5 razy dziennie i widzę zmiany w ciągu 24 godzin. Dziękuję, jestem niezwykle wdzięczna.”
Nowa Zelandia

„Doskonały produkt! Złagodził objawy w zaledwie kilka dni. Dziękuję, będę go wszystkim polecać.”
Nowa Zelandia

„Stosuję ten produkt od momentu, gdy go zakupiłam i nie jestem w stan ie wyrazić jak bardzo pomógł mojej córce w jej walce z egzemą, która najwyraźniej zniknęła! Dziękuję.”
Nowa Zelandia

„Doskonałe. To pierwszy balsam, który poradził sobie z moim swędzeniem od 50 lat!”
Nowa Zelandia

„Doskonałe! Balsam jest niezwykle kojący na obolałą suchą skórę- dziękuję!”
Nowa Zelandia